Gündüz Çocuk Bakım Evi

Şişli Belediyesi Gündüz Çocuk Bakımevleri  Şişli Belediyesi çalışanlarına ve Şişli halkına hizmet vermektedirr. Sosyal  Belediyecilik anlayışı doğrultusunda, uygun ücret ve çocuklarımıza , Şişli  halkına  yakışır bir hizmet ve kalite anlayışı ile eğitim vermeye hedeflemiştir.

Şişli Belediyesi Gündüz Çocuk Bakımevleri  çocuklarımızın kendilerini öncelikle sağlıklı , düşünebilen ve ifade edebilen, iç denetimi gelişmiş , özgür , özgüvenli bireyler olmasını sağlamayı amaçlamaktadır.  Kreşimizde  Milli Eğitim Bakanlığının müfredatından faydalanılmaktadır. Kreş Kadrosunda bulunan  çalışanlarımız düzenli olarak hizmet içi eğitimlerle bilgilerini güncellemektedir.

Gündüz Çocuk Bakımevleri  değişik periyodlarda gerçekleştirdiğimiz iç ve dış  etkinliklerimiz ile  çocuklarımızın, kendilerini geliştirmeleri, yaparak yaşayarak öğrenmeleri için uygun ortamları oluşturmaktadır.
Gündüz Çocuk Bakımevlerinde   satranç,tiyatro  , müzik, halkoyunları, bale, seramik , dil bilgisi gibi alanlarda hizmet verilmektedir

Hedefimiz, bilinçli ve sağlıklı bir şekilde çocuklarımızı hayata hazırlamaktır.

 

HALİDE EDİP ADIVAR GÜNDÜZ ÇOCUK BAKIM EVİ

 ADRES :               

 Halide Edip Adıvar Mah.Halide Edip Adıvar cad.

 No:36/2 ŞİŞLİ-İST.

 TELEFON :

 0.212. 220 40 41

   

GÜLBAHAR MAHALLESİ GÜNDÜZ ÇOCUK BAKIM EVİ

 ADRES :

 Gülbahar Mah. Harman Yolu Üst Sok. No: 1 ŞİŞLİ-İST.

 TELEFON :

 0.212. 347 52 97